Студенти сортуватимуть сміття на акції «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля».

У Вінниці 1 квітня розпочнеться акція «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля». 

Уже кілька років поспіль у Вінниці проходить акція «Студентська молодь Вінниці за чисте довкілля». Щороку студенти різних навчальних закладів беруть участь у прибиранні парків, скверів, берегів річок та місць загального користування.

Молодь спільно з представниками КП «Муніципальна варта» візьме участь у загальноміському прибиранні місць загального користування Вінницької міської територіальної громади. 

«У цьому році міська акція «Студентська молодь Вінниці - за чисте довкілля» розпочнеться першого квітня, якщо не завадить погода. До прибирання міста можуть долучитись студенти усіх навчальних закладів. Усім, хто виявить бажання робити своє місто чистішим, ми дамо пакети різних кольорів для збору сміття, щоб одразу сортувати відходи. Наприклад, у пакети синього кольору збиратимуть пластик, який потім буде перероблено на щось корисне. Також для нас важливо створити безпечні умови для учасників акції. Хоч і прибирання відбуватиметься на свіжому повітрі, студенти будуть дотримуватись дистанції, а під час спілкування використовуватимуть індивідуальні засоби захисту», – розповів начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур.

Акція «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля» та заходи до Дня довкілля, який відзначають у третю неділю квітня, триватимуть у місті до кінця наступного місяця.Переглядів: 1818
Поширень: 0