Вночі у Вінниці копи викрили ресторан, який влаштував дискотеку попри заборону

Цих вихідних один із розважальних закладів у центрі Вінниці влаштував дискотеку. До розважального закладу правоохоронців не хотіли впускати. Тому було відкрито кримінальне провадження і в його межах проведено обшук. З приміщення закладу, де перебувало більше 40 осіб, вилучена музична апаратура та інше обладнання для організації роботи ресторану.

Розпочато слідство за ст.325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням). Таке правопорушення карається штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Загалом впродовж вихідних поліцейські закрили десять закладів громадського харчування на території області, в яких виявили грубі порушення карантинних обмежень.

За словами заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Ігоря Волокітенка, в області постійно проводяться профілактичні рейди з метою недопущення порушення чинних законодавчих обмежень з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Впродовж минулого тижня поліцейські склали на порушників 657 адміністративних матеріалів за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП, з них - 587 постанов за перебування в громадських місцях, спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту), що тягне тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Переглядів: 1903
Поширень: 4