Вінниччина отримала вакцину Pfizer 

Учора, 18 квітня, у Вінницьку область надійшло 1170 доз вакцини виробництва Pfizer-BioNTech. Таку кількість будуть привозити щотижня. Про це повідомляється на сайті Вінницької ОДА.  

«Першими на Вінниччині даною вациною щеплюватимуть персонал і мешканців геронтологічних та психіатричних інтернатів. Зокрема розпочнуть з Ладижинського та Вінницького інтернатів, і це буде вже сьогодні. Друга категорія - працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонники», - зазначає Голова ОДА Сергій Борзов.  

За кожним щепленим першою дозою Comirnaty буде зарезервована друга доза вакцини з цієї ж партії. 

«Це перша партія вакцини Pfizer-BioNTech, яку Україна отримала в межах глобальної ініціативи COVAX. 29 250 доз вакцини відправили з національного складу в регіони - по 1170 доз у кожну з областей та в м. Київ. Разом з вакцинами розвозять розчин для їхнього розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів», - розповідає Сергій Борзов. 

Приватна логістична компанія «Фармасофт» щотижнево (за необхідності - частіше) розвозитиме вакцину з національного складу, де вона зберігатиметься у спеціалізованих морозильних камерах із дотриманням температурного режиму від -60°C до -80°C, на регіональні склади в спеціальних контейнерах із сухим льодом, здатним підтримувати наднизькі температури. 

У Вінниці вакцина зберігатимуть у тих самих термоконтейнерах, які будуть регулярно поповнювати сухим льодом. Звідти, попередньо розморожені до +2°C - +8°C, флакони з вакциною щодня видаватимуть мобільним бригадам. Їі мають використати протягом 120 годин. 

На Вінниччині є дві бригади, які пройшли навчання щодо вакцинаціі саме Pfizer-BioNTech. 

Зазначимо, 17 651 вінничан уже вакциновано станом  на 18 квітня. 


Переглядів: 2056
Поширень: 0