Перемогли 12 команд: вінничанки взяли І місце на Чемпіонаті України з баскетболу 

Нещодавно, 12-13 квітня у Рівному відбувся фінал ХІХ Чемпіонату України баскетболу (Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга) серед дівчат 2005 р. н. сезону 2020/2021 рр.  

Зокрема 12 квітня грали команди МСДЮСШОР з баскетболу (Міська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з баскетболу) – Переяслав (м. Переяслав). За підсумками змагань, з рахунком 115:62, перемогу здобули вінничани. Про це інформує Вінницька міська рад. 

13 квітня відбулась гра МСДЮСШОР з баскетболу – збірна Рівненської області. З рахунком 83:78, перемогу також здобула наша команда. 

У результаті серед дівчат 2005 р.н. сезону 2020/2021 рр. перше місце виборола команда МСДЮСШОР (Вінниця). 

«Перше місце на Чемпіонаті України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги – це дуже високий результат. Вінничанки перемогли дванадцять команд, серед яких з Києва, Дніпра, Ужгорода тощо. Я вдячний тренерці Волошиній Аллі Павлівній та всій команді  за пророблену величезну роботу, ви дійсно найкращі. Вінниця пишається вами», – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський. 

«Спортсменкам у команді-переможниці по 16 років. Кожна з них навчається у МСДЮСШОР з баскетболу по 8-9 років. Дівчата перемагають не вперше, у 2017 році вони також здобули перше місце на Чемпіонаті України з баскетболу: Остапчук Віолета, Богаченко Вікторія та Шошоя Вікторія- грають в збірній команді України та є кандидатами у майстри спорту. Інші учасниці також чудово грають. Взагалі, колектив дружній та згуртований», – розповів директор МСДЮСШОР з баскетболу Олександр Аносов. 

 
 Переглядів: 2635
Поширень: 2