Вісім медичних закладів Вінниччини отримають гранти на реалізацію проєктів 

У Вінниці оголосили результати конкурсу проєктів «Медикам громади» від фонду громади «Подільська громада» за фінансової підтримки ІСАР Єднання.  

Метою даного конкурсу проєктів є підтримка працівників медичних закладів Вінницької області, шляхом надання грантів для, придбання необхідного приладдя для надання якісних послуг пацієнтам/кам чи належного виконання посадових обов'язків, створення пацієнто-орієнтованого підходу, фінансування оплати навчання для підвищення кваліфікації медичних працівників/ць а також для розвитку навичок та компетенцій лікарів та медсестер. 

«Ми продовжуємо співпрацювати із медиками і намагаємося їх надалі підтримувати. Адже їхня робота надзвичайно важлива – щодня вони рятують життя. Тому ми провели конкурс проєктів «Медикам громади», аби медичні працівники змогли отримати гранти на ті заходи, які потрібно реалізувати у їхньому медичному закладі. Цього року ми провели такий конкурс вперше і до нас надійшло 15 заявок. З них конкурсна комісія обрала вісім, які й отримають грантову підтримку», - зазначила голова правління Благодійного фонду «Подільська громада» Олена Данілова. 

Проєкти-переможці: 

1) КНП “Дашівська міська лікарня”, смт. Дашів, Гайсинського району, Вінницької області - підтримано у повній мірі. 

Мета проекту полягає у покращенні якості надання медичної допомоги для киснево-залежних хворих на пневмонії різної етіології, в тому числі внаслідок COVID-19, а саме: для здійснення повноцінних реанімаційних заходів у хворих, які не можуть самостійно дихати потрібна інтубація трахеї за допомогою ларингоскопа для примусової вентиляції легень апаратом ШВЛ. 

2) КНП «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» - підтримано у повній мірі. 

Мета проекту полягає у придбанні автоматичного зовнішнього дефібрилятора із навчальними електродами  для проведення тренінгів «Базові реанімаційні дії для дорослого та дитячого пацієнтів» по відпрацюванню навиків на постійній основі для співробітників підприємства та інших працівників за окремими наказами Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної державної адміністрації. Тренінги включають в себе відпрацювання поетапності «ланцюга виживання». 

3) КП «Калинівська Центральна Районна Лікарня» Калинівської міської ради - підтримано у повній мірі. 

Мета проекту полягає у покращенні надання екстреної та невідкладної травматологічної, хірургічної медичної допомоги в умовах операційної через придбання негатоскопу, котрий дозволяє ретельно, детально та що головне швидко (в умовах відкритих переломів, пошкоджень магістральних судин, пацієнтів з політравмою) вивчати сухі і мокрі рентгенівські знімки і томограми. 

4) Філія комунального некомерційного підприємства «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» «Жмеринська станція екстреної медичної допомоги» - підтримано у повній мірі. 

Мета проекту полягає у  створенні матеріально-технічної бази для відпрацювання протоколів та навиків для успішної реанімації медичним працівникам і водіям екстреної медичної допомоги, а саме протоколи BLS і ALS, через придбання тренажера людини манекена для проведення серцево-легеневої реанімації (Манекен-тренажер "Штучне дихання"). 

5) КНП «Чернівецький центр первинної медико- санітарної допомоги Чернівецької селищної ради» - підтримано у повній мірі 

Мета проекту полягає створенні комфортних умов для надання первинної та невідкладної медичної допомоги жителям сіл Борівка  Трактове та Степок, в тому числі, і категоріям з маломобільних груп населення, шляхом придбання обладнання (крісло-каталка) для Борівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. 

6) КНП “Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної ради” - підтримано у повній мірі 

Мета проекту полягає у придбані небулайзерів для терапевтичного та неврологічного відділень лікарні, навчання у роботі з пацієнтами під час постковідної реабілітації та лікуванні пацієнтів, що перехворіли на COVID-19. 

7) КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» - підтримано у повній мірі 

Мета проекту полягає у оснащенні рецепції захисним скляним бар’єром для захисту персоналу та пацієнтів. 

8) КНП «Яришівський центр первинної медико-санітарної допомоги»  - підтримано частково. 

Мета проекту полягає у придбані бактерицидного рециркулятора повітря  для створення безпечних умов при наданні медичних послуг та безпечного відвідування медичного центру жителями громади. Переглядів: 1635
Поширень: 0