У Вінниці послабили карантин. Тепер місто у “жовтій” зоні 

Сьогодні Вінницьку область віднесено до “жовтої” карантинної зони. Раніше Вінниччина була у “помаранчевій” карантинній зоні. Відповідну інформацію на своєму сайті оприлюднило Міністерство охорони здоров’я України. 

Зокрема, згідно з оприлюдненими показниками, на Вінниччині відсоток від епідпорогу становить 54,4%. Загалом до “жовтої” зони карантину віднесено сім областей: Вінницьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Одеську, Херсонську, Чернівецьку. “Жовтий” рівень діє як базовий на рівні всієї країни. 

У “червоній” зоні: місто Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська області. Решта областей – у “помаранчеві” карантинній зоні. 

Нагадаємо, у “жовтій” зоні карантину дозволяється (з врахуванням обмежень “зеленої” зони): 

– Перебування у громадських будівлях, громадському транспорті з одягненими засобами індивідуального захисту (маски, респіратори) 

– Робота закладів громадського харчування з 7:00 до 24:00 

– Діяльність закладів громадського харчування з умовою доставки і замовлення навинос 

– Робота закладів культури з наповненістю менше, ніж 50% місць у кожній окремій залі 

– Проведення заходів, які необхідні для забезпечення органів влади, іспитів для нотаріату, тестування для держреєстраторів 

– Проведення офіційних спортивних заходів за умови наповненості не більше ніж 50% місць 

– Діяльність суб’єктів господарювання: з нанесенням маркування для дотримання дистанції між відвідувачами більше ніж 1,5 метра; із забезпеченням працівників ЗІЗ та здійсненням належного контролю за їх використанням. 

– Невідкладні і термінові заходи з госпіталізації, якщо в разі їх відтермінування існує значний ризик для життя або здоров’я людей 

– Діяльність готелів, санаторно-курортних закладів, закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для людей з інвалідністю, стаціонарних відділень первинного та складного протезування 

– Діяльність спортзалів, фітнес-центрів із наповненістю менш ніж 1 особа на 10 “квадратів”, басейнів – менш ніж 4 особи а одній доріжці для індивідуальних занять або менш ніж 6 осіб для груп. 


Переглядів: 3270
Поширень: 0