Виконано 70% робіт: у Вінниці очищають Староміське озеро 

У Вінниці на вулиці Покришкіна триває очистка озера від намулу. Станом на сьогодні роботи виконано вже на 70%, повідомляють у міській раді. 

Очистка триває в рамках проєкту-переможця «Бюджетє громадських ініціатив». Один із них – очистка штучної водойми по вул. Покришкіна. Цей проект отримав 1465 голосів від мешканців, тож в бюджеті громади на 2021 рік були передбачені кошти на його реалізацію. 

Як тільки дозволили погодні умови, комунальні служби розпочали роботи. У рамках проєкту планується очистити дно озера, вирізати аварійні дерева та чагарники, викорчувати пеньки. Також буде укріплено схили водойми, які засіють багаторічними травами і збудовано водозабірний колодязь. Адже водойму будуть використовувати як природний пожежний резервуар в густонаселеному мікрорайоні.  

«Наразі на 70% виконано робіт по підняттю мулу з дна водойми. Роботи тимчасово призупинено у зв’язку з тим, що для формування схилів потрібен певний час для просушки ґрунту. З дна озера уже підняли 1900 кубометрів мулу», – розповів в. о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк. 

“Для перетворення цієї території на повноцінну зону відпочинку із привабливим та функціональним благоустроєм вінничани, які мешкають поруч, можуть написати новий проект і знову подати його на конкурс «Бюджет громадських ініціатив»”, - зазначають у міській раді.  Переглядів: 1933
Поширень: 0