У Вінниці відновлюється послуга тимчасового відпочинку для батьків, які доглядають за дітьми з інвалідністю

Цьогоріч у Вінниці відновлюється соціальна послуга тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх змінюють, які доглядають за дітьми з інвалідністю від 6 до 18 років. Про це повідомили на сайті міськради.

Для оформлення документів для надання соціальної послуги можна звернутися до департаменту соціальної політики Вінницької міської ради за адресою:

м. Вінниця вул. Соборна, 50, офіс 413,

контактні телефони 50-82-84, 50-86-67, 068-68-13-991 або в Вінницький міський центр соціальних служб (вул. Соборна, 50, офіс 431, контактні телефони 67-04-60, 52-47-93, 56-00-78).

Тимчасовий відпочинок організовують для батьків, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю, а саме: діти з ДЦП, аутизмом, синдромом ДАУНА, гіперактивністю, інтелектуальними та психічними порушеннями, епісиндромом, за винятком дітей, яким потрібен паліативний догляд з зондовим харчуванням та з високою потребою медичних послуг. Послуга поширюється на усю родину.

Поки батьки відпочиватимуть, дітям організовують дозвілля та спілкування з однолітками. Вони цілодобово перебувають у своєрідному «дитячому таборі», де з ними працюють фахівці, що надають супровідні послуги в умовах, наближених до домашніх. У денний час із дітьми працюють психолог, соціальний педагог, вихователь та інструктор з праці. Також забезпечено цілодобовий медичний нагляд за здоров'ям дітей, що включає надання супровідних послуг. Догляд за дітьми здійснюється за гендерним принципом.

Соціальна послуга є безкоштовною та буде здійснюватися на базі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Кожна сім'я може скористатися послугою протягом 30 днів на рік.

Діти проживатимуть в с. Дорожнє, Вінницького району, в Тренінговому центрі, по 2 особи в кімнаті, будуть забезпечені 5-разовим харчуванням. За потреби фахівці Центру надають допомогу в годуванні, в гігієнічних послугах тим дітям, які не здатні до самообслуговування. Цілодобово з ними будуть знаходитися доглядальники та медичний персонал.

Для отримання більш детальної інформації рекомендуємо проконсультуватися із фахівцями Центру за номером телефону: 50-91-45, 097-230-20-01 – Головко Наталія Олександрівна; 096-413-22-27 – Демко Світлана Василівна.Переглядів: 1455
Поширень: 0