У Вінниці маленьких мешканців привітали з Днем захисту дітей

Вчора, 31 травня, до Міжнародного дня захисту дітей, хлопчикам та дівчаткам, які опинилися у складних життєвих обставинах, вручили подарунки. Також для них організували у Центральному міському  парку танцювальний майстер-клас, виступ дитячого танцювального ансамблю.

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Традиційно, з цієї нагоди служба у справах дітей Вінницької міської ради проводить заходи для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перебувають на відповідному обліку у службі та проживають на території Вінницької міської територіальної громади.

«Наступає чудова літня пора для усіх діток. Хочу передати вам вітання від міського голови Сергія Моргунова і передати вам подарунки. Літо – це пора дій, мрій і відпочинку. Є такий вислів: «Мріяти не шкідливо – мріяти дуже корисно», адже мрія – це те, що рухає нас вперед. А дитяча мрія – це те, що стане майбутнім для усіх нас. Я бажаю, щоб ваші мрії здійснилися», – привітала дітей начальниця служба у справах дітей Людмила Шафранська. Переглядів: 2292
Поширень: 0