Вінницькі поліцейські за два дні виявили три сотні правопорушень

З метою попередження та профілактики правопорушень в обласному центрі поліцейські, військовослужбовці Нацгвардії та представники  громадських формувань перевірили осіб, які перебувають на превентивних обліках поліції, власників зброї, а також місця відпочинку людей. Особливу увагу поліцейські звернули на попередження правопорушень у дитячому середовищі.  

За словами заступника начальника обласного главку поліції Ігоря Волокітенка,  лише протягом двох днів відпрацювання обласного центру поліцейські задокументували  понад 300  адміністративних правопорушень, серед яких майже сто – розпиття алкогольних напоїв у заборонених законом місцях, або поява  в громадських місцях у п’яному вигляді.  

Також патрульні наряди перевірили понад 200 осіб, які перебувають на превентивних обліках та задокументували  20 фактів порушення правил адміністративного нагляду.

Під час перевірок власників зброї поліцейські виявили 22 порушення, пов’язаних зі строками реєстрації та перереєстрації зброї. 

Особливу увагу працівники поліції приділили профілактичній роботі  з дітьми та підлітками. З метою виявлення неповнолітніх, які вживають слабоалкогольні, алкогольні  напої, тютюнові вироби,  а також фактів доведення дорослими підлітків до стану алкогольного чи наркотичного сп’яніння, поліцейські перевірили громадські місця та місця відпочинку. За виявленими адміністративними правопорушеннями поліцейські  склали біля 11 адмінпротоколів на батьків неповнолітніх.  

Поліцією виявлено  9 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, серед яких крадіжки, розбій, умисні легкі тілесні ушкодження.  незаконне поводження зі зброєю, хуліганство,  шахрайство. 
 Переглядів: 1638
Поширень: 0