Концерн Поділля
У Вінниці відзначатимуть День Батька однойменним заходом

16 вересня о 15:00 у Парку Дружби Народів (Вишенське озеро) розпочнеться захід, присвячений відзначенню Дня Батька в Україні. Ми шануємо та стараємось зберігати родинні традиції, уже двічі проводили фестивалі до Дня Матері, останній відбувся в травні цього року. Захід має на меті популяризацію святкування Дня Батька, впровадження даного свята у життя вінничан, плекання сімейних цінностей та забезпечення культурного відпочинку мешканців нашого міста.

Цьогорічний захід буде насиченим за наповненням. На Вас чекають тематичні лекторії, виступи, спортивні та інтелектуальні змагання, а також різноманітні майстер класи. Окрім того для гостей заходу, організатори підготували безліч конкурсів та подарунків.

Коротко про концепцію свята: Татусі – учасники будуть проходити локації – випробовування, на кожній з яких проявлять свої можливості, за які отримуватимуть фішки – зірочки. Переможець - той, хто отримає сумарно зі всіх локацій найбільшу кількість зірочок принесе родині головний приз.

В програмі заходу:

  • Неймовірні зачіски для донечок від своїх татусів, фейс арт для маленьких гостей, малювання на мольберті, тощо.
  • Лекторій з карвінгу, про правила дорожнього руху та можливість перевірити рівень своєї досвідченості у запропонованій сфері.
  • Локація, де буде запропонована можливість повправлятись у ловлі риби.
  • Окрім того організатори підготували спортивні конкурси, естафети та змагання, де татусі матимуть можливість позмагатись як самим, так і з дітками.
  • Куточок, де дітки матимуть змогу зробити подарунки для татусів своїми ручками та порозважатись із однолітками.

Також ви зможете зробити багато гарних фото під час проходження локацій.

Організаторами є громадські організації «Фундація суспільного розвитку» та «Вінницька європейська стратегія» за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

Щиро запрошуємо усіх бажаючих! Давайте святкувати справжнє українське свято разом!

Небесна криниця


Переглядів: 983
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр