Стало відомо між ким розподілили муніципальне житло у Вінниці 

Сьогодні, 3 червня, виконком міської ради затвердив список учасників Програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади», які були визначені шляхом жеребкування минулого тижня.  

У цьому році розпочалось будівництво нового об'єкта по вул. Анатолія Борняка,8 з підземним паркінгом. Тут за Програмою «Муніципальне житло ВМТГ» буде реалізовано 75 квартир. А вінничан, які цьогоріч зареєструвались на участь у ній, було в рази більше – 272. Тому 25-26 травня було проведено жеребкування, щоб забезпечити прозорість процесу визначення учасників Програми. Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.  

Тож, 75 квартир розподілені наступним чином: три квартири на другому поверсі для людей з інвалідністю І групи, три квартири - для людей  з інвалідністю ІІ та ІІІ групи, вісім квартир – для учасників АТО/ООС. Також – три однокімнатні квартири – для молодих громадян; одна квартира – для багатодітної родини, одна однокімнатна квартира – для ветерана праці. 

Крім того, двадцять три квартири – для працівників закладів освіти та культури, серед яких викладачі та вихователі освітянських закладів Вінниці. Десять квартир – для працівників охорони здоров'я. Це лікарі, медсестри, лаборанти медичних закладів громади. Іще двадцять три квартири – для інших працівників бюджетної сфери, а також комунальних підприємств. 

Загалом, із врахуванням будівництва нового муніципального будинку по вул. А.Бортняка, загальна кількість вінницьких родин, що поліпшать свої житлові умови в рамках реалізації муніципальної програми, складе 910.  


Нагадаємо, у Вінниці вже дванадцятий рік  діє Програма «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади». Її учасники відзначають оптимальне співвідношення ціни і якості житла. За цей час було заселено 805 квартир. Загалом було збудовано 10 багатоквартирних житлових будинків. 

 
 Переглядів: 2027
Поширень: 0