У Вінниці триває капітальний ремонт дворів при висотках 

У Вінниці від початку сезону ремонтних робіт упорядкували три прибудинкові  території висоток, ще  стільки ж зараз в роботі. У міськраді повідомляють, що до благоустрою дворів у Вінниці підходять комплексно. Оновлюють асфальтобетонне покриття, замінюють інженерні мережі, роблять відмостки біля кожного будинку, ставлять лавки та сміттєві урни.  

Капітальний ремонт прибудинкових територій уже завершили у дворах  по вул. Гонти, 41, вул. Антонова, 58 та І. Миколайчука, 19.  

«Зараз роботи тривають ще на трьох об’єктах. Це двори багатоповерхівок по проспекту Космонавтів, 41 та 43, провулку Комунальному, 5 та вулиці Гоголя, 6а. Ми з мешканцями будинків  погоджуємо всі роботи, які проводимо в їхньому дворі. Адже прибудинкова територія має бути комфортною для усіх, тому дуже важливо, щоб жителі багатоповерхівок долучалися до обговорення. Коли ми обираємо будинки за програмою співфінансування, враховуємо стан зовнішніх інженерних комунікацій, проблеми з паркомісцями на прибудинковій території, та те,  наскільки самі мешканці беруть активну участь у обговоренні проєкту», - розповів заступник директора департаменту житлового господарства Сергій Гречанюк.    Переглядів: 1271
Поширень: 0