Цими вихідним у Вінниці запрацював Центр вакцинації населення від Covid-19. Проводять щеплення вакциною «CoronaVaс». За 12-13 червня планують щепити щонайменше 800 людей.

Вакцинують містян безкоштовно, вакцини надаються державою. Роботу Центру вакцинації від COVID-19 організував департамент охорони здоров’я Вінницької міської ради.  Його розташували на базі Експоцентру Вінницької ТПП по вулиці Соборній.. 

Директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш зазначив, що у Центрі створені усі умови для безпечного процесу вакцинації. «Сьогодні Вінниця долучилася до великих міст України, які на вихідні розгортають Центри вакцинації населення. До цього у нас працювали і працюють пункти щеплення в ЦПМСД, але ми вирішили наблизити до людей можливість вакцинуватися. За локацію обрали «Експоцентр» Вінницької торгово-промислової палати, до неї зручно добиратися з усіх районів міста. Тут працює чотири вакцинальні команди, які сьогодні мають щепити мінімум 400 вінничан. Завтра Центр вакцинації від Covid-19 також працюватиме. Чи буде діяти він і далі, поки що невідомо, адже ми організовуємо процес, а вакциною забезпечує держава», - розповідає директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

За його словами, на два дні роботи Центру бригади отримали 1000 доз вакцини «CoronaVaс».  За чотири години робитимуть близько 350-400 вакцинацій. 

  
Усім вінничанам, які прийшли на щеплення, на вході до Центру медичні працівники міряють температуру, та перевіряють прописку у паспорті. Після чого пропускають по кілька людей до зали. Там містяни заповнюють інформаційну згоду та йдуть до стійки реєстратора. Потім їх у спеціально облаштованих кабінках оглядає лікар, і  відправляє до вакцинаторів.  Переглядів: 2309
Поширень: 0