Майже 750 вінничан вакцинувалися на вихідних від коронавірусу 

На вихідних, 12 та 13 червня, у Вінниці працював центр масової вакцинації населення. За два дні роботи центру майже 750 вінничан отримали першу дозу вакцини проти Covid-19.  

У суботу тут вакцинували - 368 бажаючих, у неділю - 365. Щеплення проводилось вакциною китайського виробництва «CoronaVaс». Вона пройшла сертифікацію у Європі і визнана ВООЗ. 

Директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш розповів, що на два дні роботи центру, який розмістили в «Експоцентрі» торгово-промислової палати, від держави отримали 1000 доз вакцини «CoronaVaс», яка визначена МОЗ для масової вакцинації населення. 

«Обов’язково після  вакцинації люди залишались у приміщенні ще пів години, щоб лікарі могли спостерігати за їхнім самопочуттям. Також про всяк випадок біля центру чергувала бригада «швидкої», але її допомога не знадобилася. Чотири вакцинальні команди щеплювали усіх охочих, незалежно від того, чи реєструвались вони у системі "Дія". Головні умови для вакцинації - гарне самопочуття та місцева прописка. Ми плануємо на наступні вихідні у місті відкрити ще кілька центрів масової вакцинації населення. Вінничанам, які мають бажання  щепитись, хвилюватись не варто - вакцина є у достатній кількості», - зазначив Олександр Шиш. 

У Вінницькій міській раді нагадують, що вакцинуватись від Covid-19 можна не тільки у центрі масової вакцинації, а і у стаціонарних пунктах щеплення на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги. Тут вакцинують людей з листа очікування та зареєстрованих в додатку "Дія", яких попередньо запрошують сімейні лікарі. 

 
 Переглядів: 1411
Поширень: 0