У Вінниці проведуть освітній захід для громадських організацій 

Наступного тижня у Вінниці відбудеться захід «Соціальне підприємництво: можливості для інститутів громадського суспільства».  

На сайті Вінницької міської ради повідомляють, що захід «Соціальне підприємництво: можливості для ІГС» організовують департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради спільно з Українською соціальною академією. Тут представники громадських і благодійних організацій Вінниччини зможуть дізнатися більше про соціальне підприємництво як механізм фінансової сталості та ефективної реалізації статутної мети діяльності. 

Зокрема на зустрічі виступлять:  

  • координаторка з розвитку соціального підприємництва у Future Development Agency Аліна Бочарнікова. Вона розкаже про кращі практики для громади. 
  • голова правління Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело Надії» Алла Студілко.  
  • голова ради Асоціації «Відкриті серця» Світлана Демко. Вона розповість про інклюзивні теплиці-майстерні, соціальне підприємство «Віз на возі», сенсорно-інтеграційний простір. 
  • заступник начальника відділу підтримки бізнесу департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Олена Присяжнюк розкаже про можливості для розвитку соціального підприємництва у Вінницькій міській територіальній громаді. 

З 12:00 до 13:00 заплановане обговорення на тему «Особливості роботи соціальних підприємств на базі громадських організацій/благодійних організацій». 

Захід відбудеться у рамках реалізації «Програми розвитку соціального підприємництва у Вінницькій міській територіальній громаді 2020-2022 року».  

Захід пройде 5 липня о 10:00 у хабі «Місто змістів» (вул. Пушкіна, 11). Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена. Охочим відвідати подію потрібно зареєструватись до 4 липня за ЦИМ посиланням. https://forms.gle/m8TKrgfE7hCdACcQ7 

 
 


Переглядів: 1395
Поширень: 0