На вихідних у Вінницьких Хуторах пройде захід «Читай місто» 

Цієї суботи, 3 липня, розпочнеться проєкт «Мистецьке літо». Він проходитиме не лише у Вінниці, а й на приєднаних територіях, зокрема у селах Вінницькі Хутори, Щітки, Малі Крушлинці та Десна.  

На сайті міськради повідомляють, що розпочнеться цикл заходів у с. Вінницькі Хутори, де відбудеться Фестиваль народної творчості. Гасло фестивалю  – «Мистецтво єднає», адже такі заходи згуртовуватимуть громади у єдину культурну родину. 

Як розповіла заступниця директора департаменту культури міської ради Ганна Ковальчук, у селі Вінницькі Хутори у рамках проєкту «Мистецьке літо» стартує захід «Читай місто»,  який готують вінницькі бібліотекарі. Розпочнеться він о 16:00 та проходитиме поблизу автобусної зупинки «вул. Зелена». 

«На заході «Читай місто» відвідувачам презентуватимуть новинки світової літератури, влаштують «літературний пікнік». Також тут пройдуть майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва. Будуть на площі й тематичні фотозони», – каже Ганна Ковальчук. 

О 17:00 розпочнеться концерт за участю аматорських колективів Вінниці та приєднаних територій. Спеціальний гість свята – гурт «Водограй».  

А на завершення заходу, о 21:00, всі охочі зможуть подивитись кінострічку «Мої думки тихі», яку покажуть в рамках проєкту «Кінодворик». 
 

 
 Переглядів: 1941
Поширень: 1