Національне рейтинове агенство визначило високі показники інвестиційної привабливості для Вінниці  

Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating визначило для Вінниці показник «invA+» - «висока інвестиційна привабливість», а «Кредит-рейтинг» - «uaINV5», тобто найвищий рівень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав мер Вінниці Сергій Моргунов.   

Рейтинг інвестиційної привабливості – це важливий орієнтир для ділових партнерів та інвесторів. Він показує ступінь інвестиційної привабливості та надійності міста або регіону. Рейтинг дозволяє зрозуміти потенційним інвесторам доцільність капіталовкладень та розвитку ділових відносин. 

«Вінниця підтвердила високі рейтинги інвестиційної привабливості, – пише Сергій Моргунов. –  Важливо, що ми утримали позиції, попри пандемію і пов'язані з нею ризики, які відчув бізнес у всьому світі. Настрої інвесторів залежать від багатьох факторів. Але впродовж тривалого часу Вінниця знана як місто з комфортними умовами для бізнесу та успішними кейсами». 

Як приклад, мер написав про компанію HEAD Group, яка зводить у Вінниці один зі своїх найбільших заводів з виробництва лижного спорядження. Спочатку було проведено величезну роботу з інвестором, а вже з травня цього року триває будівництво заводу. 

«Ми продовжуємо створювати якісну інфраструктуру для індустріальних парків і далі ведемо перемовини з потенційними учасниками. Все це необхідно для динамічного розвитку Вінниці, створення нових робочих місць  і наповнення бюджету громади», – зазначив Сергій Моргунов. 

 
 Переглядів: 1393
Поширень: 0