Вінницька “Нива” планує збудувати власний стадіон 

Вінницька "Нива" замовила проект будівництва власної спортивної бази в районі колишнього підшипникового заводу. Про це в інтерв’ю виданню Na Парижі повідомив граючий президент футбольного клубу Артур Загорулько. 

За його словами, арена у парку "Хімік" не пройшла атестацію через стан поля, а Центральний міський стадіон нині потребує реконструкції. 

"Ми замовили проєкт. База розташовуватиметься на вулиці Зулінського, на місці стадіону "Темп". Передбачається спорудження великого технічного приміщення з роздягальнями, душовими, кабінетами і залами, а також поля з невеличкими трибунами. Це перший етап. Якщо його виконаємо – це стане найбільшим досягненням клубу у цьому році", – розповів Артур Загорулько. 

Президент клубу запевнив, що гроші на цей проект нині є: фінансуватиме будівництво місцевий підприємець Володимир Барцьось, який є небайдужим до вінницького футболу та "Ниви" зокрема. 

"На другому етапі плануємо побудувати готельні номери для футболістів і решту інфраструктури. Звісно, хотіли б, аби для реалізації цього залучився спонсор", - зазначив президент "Ниви". 
 Переглядів: 1689
Поширень: 2