За минулі вихідні у Вінниці вакцинували другою дозою 423 вінничанина

Минулими вихідними у пункті масової вакцинації населення проти Covid-19  першу дозу препарату «CoronaVak»  отримав 221 містянин.  У Центрах первинної медико-санітарної допомоги Вінниці за два дні другою дозою вакцинували  423  вінничанина та вінничанок. Про це звітують на сайті Вінницької міської ради. 

У Вінницькій міській територіальній громаді 10 липня на Вишеньці, у «Мегамоллі», уже традиційно працював Центр вакцинації населення від Covid-19. Тут щеплювали усіх охочих, яким виповнилось 18 років. Вакцинували містян препаратом «CoronaVak». Ця китайська вакцина пройшла сертифікацію у Європі і визнана Всесвітньою організацією охорони здоров'я», - пишуть у міській раді.

«Також цими вихідними, 10 та 11 липня, в п'яти вінницьких Центрах первинної медико-санітарної допомоги в стаціонарних пунктах щеплень наші медики вакцинували 423 вінничанина 2-ю дозою препарату «CoronaVak», - розповіла  заступниця директора департаменту охорони здоров'я міської ради Світлана Стефанкова.

У пунктах створено всі умови для безпечного процесу вакцинації. Медики  слідкують за тим, щоб містяни були у масках та дотримувались соціальної дистанції. Роботу Центрів організовує департамент охорони здоров'я Вінницької міської ради.

З початку вакцинальної кампанії у Вінниці проведено 36224 щеплення. Першу дозу препарату отримали 23897 людей, другу – 12327.


Переглядів: 1016
Поширень: 0