У Вінниці продовжують ремонтувати тепломережі

У Вінниці продовжується реконструкція теплових мереж. Наразі працівники КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  працюють на кількох ділянках. Нині замінюють трубопроводи на вул. Келецькій, на проспекті Космонавтів, 68, на проспекті Юності, 28 та на вул. Г. Крут. У планах цього року оновити понад 4 км тепломереж. 

Про це повідомили на сайті міської ради. 

«З початку 2021 року у місті уже замінили 2,2 км тепломереж у двотрубному виконанні. Реконструювали ділянки на вул. Чорновола, вул. Писарєва, вул. Гоголя, вул. А. Янгеля та вул. Київській, ділянки між вул. Хмельницьке шосе, просп. Космонавтів та вул. 600-річчя (1-ий мікрорайон) та на перехресті вул. В. Порика і вул. В. Інтернаціоналістів», - пишуть на сайті.

Наразі тривають роботи з реконструкції мереж  на вул. Келецькій: від перехрестя з проспектом Космонавтів до перехрестя з вулицею 600-річчя (м-н Вишенька, роботи виконуються підрядною організацією). На цій ділянці замінюють 404 метри тепломережі. 

Ведуться також роботи на проспекті Юності, 28 до центрального теплового пункту 7/3 на вул. Келецькій, 99 – тут прокладуть 75 метрів нового трубопроводу. Також проводиться заміна тепломережі  загальною довжиною 435 метрів від ЦТП 6/2 на проспектів Космонавтів, 68. Ще 279 метри мережі полагодять на вул.  Г. Крут.

Окрім заміни мереж,  теплопостачальні підприємства міста готують до наступного опалювального сезону й обладнання теплопостачального комплексу.  Зокрема,  буде проведено поточні  ремонти 58 котелень та ТЕЦ , 73 центральних теплових пунктів (ЦТП) та 400 центральних теплових пункти (ІТП). Також проведуть  гідравлічні випробування 202,2 км теплових мереж. Всі ці роботи вже тривають. Переглядів: 2213
Поширень: 0