Мер Моргунов та Володимир Гройсман провели зустріч з вінничанами, які цьогоріч склали ЗНО на 200 балів

Мер Вінниці Сергій Моргунов та лідер партії УСГ Володимир Гройсман зустрілися у центрі міста з випускниками, які склали цьогоріч ЗНО на 200 балів. Зокрема це 9 випускників із Вінниці та троє з Вінницької області. Володимир Гройсман під час знайомства запитав у молоді про те, що вони планують робити в майбутньому. Одинадцятикласник з міста Бар Богдан Шишкін склав ЗНО з біології на 200 балів, розповів про свої плани: 

«Я буду вступати до КНУ ім. Т. Шевченка. Хочу розвиватися у сфері біології, можливо молекулярної біології. Найближчі кілька років планую повністю зануритися в навчання».  

Володимир Гройсман порадив молоді не опускати руки й знайти себе у житті:  

«Я радий можливості зустрітися з такими цілеспрямованими людьми. За вашою перемогою стоїть велика праця. У вас, я так розумію, було багато олімпіад, конкурсів. Це все дуже непросто, але головне не опустити руки. Я хочу сказати, що професій багато, але найголовніше - знайти себе. Можливо в спорті, в точних науках».  

У ході розмови двоє випускниць поділилися, що планують вступати закордон.  

«Це глобальна проблема, що всі їдуть з України. Я розумію, що там ви адаптуєтесь, але так, як вдома не буде ніде», - прокоментував Володимир Гройсман.


Переглядів: 1526
Поширень: 1