Основні аксесуари геймера

Ігри, чи то у якості хобі або як кар'єра, можуть коштувати гравцю досить дорого, тому що є декілька речей, які повинні бути у всіх геймерів. Однак, онлайн ігри продовжують набирати популярність у всьому світі. Таким чином, багато гравців активно шукають нові способи отримати перевагу перед іншими. Ви запитаєте, як найкраще цього домогтися? Інвестиції в високоякісне обладнання. По мірі того, як ігрова індустрія продовжує розвиватись, зміняться і необхідні комп'ютерні аксесуари. Вони не тільки поліпшать налаштування на гру і набір навичок, але також можуть допомогти в підтримці загального рівня здоров'я. 

Бездротова геймерська миша

В першу чергу варто придбати хорошу ігрову мишу. Це значно покращить вашу ігрову продуктивність. Зокрема, бездротова ігрова миша пропонує безліч функцій, яких немає у звичайної миші. Такі функції, як вібрація, налаштування, швидке натискання і багато іншого, можуть дати вам перевагу в конкурентному онлайн-ігровому просторі. Ще один відмінний аксесуар, який доповнить мишу - це великий килимок з підтримкою руки. Це підвищить точність вашої бездротової ігровий миші за рахунок плавного маневрування. 

ігровий монітор

Ігрова клавіатура

Високоякісна клавіатура - ще одна важлива складова комп'ютерних ігор. Зазвичай роздрібні продавці встановлюють ціни на ігрові клавіатури в межах 100 доларів. Однак, як і у випадку з мишею у цих клавіатурах є безліч елементів, що поліпшують ігру. Переваги спеціалізованої клавіатури:

  • підсвічування під клавішами,
  • більш швидке натискання клавіш,
  • індивідуальні налаштування,
  • подовжений срок служби.

Ви також можете додати ергономічне доповнення, таке як підставка для зап'ясть, яка допоможе уникнути втоми і травм. 

Подвійний монітор  

Кожна комп'ютерна ігрова установка повинна мати два монітори. Змагальні ігри вимагають багатозадачності, і наявність двох моніторів має вирішальне значення. З великою кількістю екранів ви покращите свій огляд під час гри. Якщо ви турбуєтеся, що додавання ще одного монітора обійдеться вам дорого, в Інтернеті є безліч доступних варіантів. 

Високоякісні динаміки

Ще одне доповнення, яке вивиде вашу гру на новий рівень рівень - динаміки. Якщо ви не хочете постійно використовувати навушники, об'ємний звук гарантує, що ваші враження від гри не постраждають. 

Ігрова гарнітура

Ці гарнітури необхідні для налаштування комп'ютерних ігор, вони пропонують більше, ніж просто відмінний звук - вони також оснащені мікрофоном, отже ви можете швидко спілкуватися з іншими під час командних виходів. Ігрові гарнітури також надзвичайно зручні, тому ви не будете відволікатися під час гри.


Переглядів: 1330
Поширень: 0