Концерн Поділля
У Вінниці відбулось масштабне свято для дітей "Шалені перегони на самокатах та велосипедах"

У перегонах позмагалось більше 100 швидких, вправних та спортивних дітей.

Окрім змагань , на території Лісопарку були органіовані локації з майстер-класами, аби ніхто із дітей та батьків не засумував в очікуванні свого заїзду та нагородження.

Усі учасники отримали медалі, кубки, іграшки, сертифікати незважаючи на те, чи зайняли призові місця.

Організатори заходу:

КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання»; Відділ у справах молоді та туризму ВМР; ВММГО «Молодіжна біржа праці»; Патрульна поліція Вінницької області.

Спонсори:

Agriteam Canada Consulting Ltd.
Ігрове кафе «Дастоша»;
ТОВ Морозиво Рудь;
Веломагазин «ВелоДрим»;
Магазин «Кочевник»;
Вінницький обласний "Автоучкомбінат";

Переможцями по кожній із номінацій стали :

«Бiговел 3-4 роки» (хлопчики)

  • 1 місце - Плужник Лев
  • 2 місце - Шевчук Ігор
  • 3 місце - Семенов Назар

«Самокат 3-5 років» (хлопчики)

  • 1 місце - Домбровський Віталій
  • 2 місце - Гурба Михайло
  • 3 місце - Прокопенко Даниїл

«Самокат 3-5 років» (дівчатка)

  • 1 місце - Ширніна Олена
  • 2 місце - Архіпова Єлизавета
  • 3 місце - Паламарчук Злата

«Велосипед 3-4 роки» (хлопчики)

  • 1 місце - Герман Максим
  • 2 місце - Видрик Андрій
  • 3 місце - Зарічний Денис

«Велосипед 3-4 роки» (хлопчики)

  • 1 місце - Марглевска Ксенія
  • 2 місце - Бобошко Софія
  • 3 місце - Целіш Валерія

«Велосипед 5-6 років»(хлопчики)

  • 1 місце - Сіверський Микита
  • 2 місце - Белзенський Тімур
  • 3 місце - Толстошеєв Андрій

«Велосипед 5-6 років» (дівчатка)

  • 1 місце - Смей Олена
  • 2 місце - Абранчаєва Марсела
  • 3 місце - Гнатюк Вікторія

«Велосипед 7-10 років» (хлопчики)

  • 1 місце - Матюшенко Ігор
  • 2 місце - Бурлак Богдан
  • 3 місце - Будзінський Назар

«Велосипед 7-10 років» (дівчатка)

  • 1 місце - Паславська Анастасія
  • 2 місце - Лупол Марія
  • 3 місце - Жоріна Аліна

«Велосипед 11-14 років» (хлопчики)

  • 1 місце - Лупол Антон
  • 2 місце - Коваленко Юрій
  • 3 місце - Нагірний Богдан

«Велосипед 11-14 років» (дівчатка)

  • 1 місце - Гнатюк Дар'я
Вінінтермед


Переглядів: 361
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр