У Вінниці проведуть європейський фінансовий аудит 

У Вінниці ініціювали європейський фінансовий аудит, мета якого отримати експертний висновок з управління фінансами та долучитись до проекту ElocFin, який впроваджуватиме Швейцарія.  

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук мер Вінниці Сергій Моргунов.  

Зазначається, що для участі відібрані чотири міста зі всієї України. Проект підтримують такі авторитетні інституції, як SECO, Світовий банк, Представництво ЄС в Україні. Загальний бюджет цієї програми – 270 тис. шв. франків.  

У ході аудиту проведуть оцінку ефективності управління бюджетом громади за методологією PEFA (Public Expenditure and Financial Accountability). Цій системі довіряють фінансові організації Європейського Союзу, Світовий банк, Міжнародний валютний фонд. PEFA також дозволяє оцінити привабливість території з погляду інвесторів, - пише Моргунов.  

Підготовчі питання узгоджені. І вже у вересні команда міжнародних експертів розпочне роботу у Вінниці. 

Аудит охопить період у три з половиною роки – з 2018-го по червень 2021-го. Виконає його експертна компанія LINPICO, яка спеціалізується у сфері міжнародного розвитку. Головний офіс агентства розташований у Франції, а його клієнти - організації у понад 80 країнах, в тому числі національні уряди, міжнародні кредитно-фінансові установи.  

Остаточний звіт планують представити на початку 2022 року.  

За результатами оцінювання PEFA, Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SEСO) буде розглядати питання продовження співробітництва з нашим містом. Зможемо розраховувати на технічну допомогу, залучення нового досвіду та підтримку міжнародних консультантів. Це відповідає пріоритетам Стратегії 3.0, де Вінниця є громадою-лідером, відкритою для співпраці, - інформує мер. 


Переглядів: 1684
Поширень: 0