Понад 70 проєктів подано цьогоріч на конкурс Бюджет громадських ініціатив у Вінниці 

На конкурс Бюджет громадських ініціатив у Вінниці цьогоріч подали 73 проєкти. Про це прозвітували на засіданні Експертної групи конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» 19 серпня, - пишуть на сайті Вінницької міської ради.  

У ході аналізу та оцінки всіх ініціатив два, спільні по тематиці, проєкти об'єднали в один, а дев`ять – зняли з участі за заявами авторів проєктів.  

Про це повідомив заступник міського голови Андрій Очеретний. 

Експертна група конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» розглянула 63 проєкти. Для реалізації на Правобережній частині міста - 20 проєктів, а на Лівобережній - 31 проєкт, на приєднаних територіях - 12. 

«Якщо говорити про Вінницю, то тут зрозуміло, що 40 – великих і 11 – малих поєктів передбачено реалізувати у місті. Досить активно брали участь у конкурсі старостинські округи.  Вони цього року долучилися вперше. Зокрема,  подали по Деснянському старостинському округу – 1 великий та 1 малий проєкти, Стадницькому старостинському округу – 5 великих і 2 малих, Вінницько-Хутірському старостинському округу – 1 великий і 2 малих проєкти. Зазначу, що відповідно до Положення про конкурс, автор або уповноважена ним особа має право оскаржити висновок Експертної групи протягом 5 робочих днів після її засідання. Скарга надсилається в електронній формі на пошту конкурсу [email protected]», - розповів під час засідання Експертної групи конкурсу заступник міського голови  Андрій Очеретний. 

У підсумку засідання 47 проєктів отримали позитивну оцінку. Окрім того, протягом 5 робочих днів запропоновано доопрацювати департаментам спірні питання.  

У вересні підіб’ють остаточні підсумки цьогорічного конкурсу. І винесуть на голосування, яке пройде з 1 по 15 жовтня. 


Переглядів: 1662
Поширень: 0