З Днем Незалежності Вінницю та вінничан привітав мер Сергій Моргунов

Сьогодні на своїй сторінці у Facebook міський голова Вінниці Сергій Моргунов оприлюднив пост із привітаннями з 30 річницею Незалежності України.

"Незалежність – не просто слово. День Незалежності – не просто дата. 30-річчя – не просто момент, щоб зупинитись і згадати, що залишається позаду, та водночас подумати про майбутнє. 
За цим – дух свободи, багатовікова історія боротьби, наша глибока національна ідентичність. Це минуле і сьогодення. З викликами і здобутками. Падіннями і злетами.
Це тривалий шлях довжиною насправді не в 30 років. Це життя не одного покоління. Це доземна вдячність патріотам, героям, творцям, науковцям, трудівникам - усім, завдяки кому ми маємо свою державу. 
І ми несемо відповідальність не лише перед ними. Нація має бути свідома того, що залишить у спадок дітям і онукам. Ми маємо відвоювати незалежність.  З болем, гіркотою втрат – але з непохитною вірою і волею до перемоги. 
Дякую нашим захисникам, сучасним героям. Цей День Незалежності –присвята і вам. Ви бережете найдорожче - нашу свободу. Свободу обирати своє майбутнє. 
Майбутнє України – у наших руках! Допоки ми разом. Єдині. Згуртовані. Готові боротися за мрії,  за кожен здобуток і успіх – малий і великий. 
Вінниця – для нас найрідніша. Давайте разом робити її кращою і сучаснішою. Це найбільша честь і гордість – творити успішну історію своєї землі.
Щиро вітаю вас, шановні вінничани, з днем народження незалежної України! Цінуймо те, що у нас є, бережімо і прагнемо більшого,"

- написав політик у соціальній мережі.


Переглядів: 1459
Поширень: 0