У Вінниці пройде Європейський тиждень сталої енергетики

У Вінниці, четвертого вересня о 10:00 відбудеться екологічний форум ДІЛИ. Під час події науковці, представники громадськості, влади та бізнесу дискутуватимуть про те, як об'єднатися навколо екологічних проблем та розДІЛИти відповідальність за їх вирішення. Форум пройде у майбутньому серці інновацій міста – Інноваційно-технологічному парку «Кристал», реконструкція якого розпочалась цьогоріч.
Про це повідомила Вінницька міська рада.
Під час форуму у Вінниці стартує Європейський тиждень сталої енергетики, в рамках якого обговорюватиметься розробка Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату до 2030 року, над яким наразі працює місто Вінниця.


«У суботу будемо дуже фахово говорити про клімат, енергоефективність та біорізноманіття. Під час панелі «Клімат, енергоефективність та біорізноманіття» можна буде дізнатися про те, яке кліматичне майбутнє чекає на Україну та до яких соціальних й інфраструктурних змін слід готуватися. Спікери розкриють тему як з точки зору адаптації міст до змін клімату, так і з боку зменшення негативного впливу міст на клімат. Ми поговоримо про успішні практики українських міст щодо відновлення біорізноманіття та озеленення, а також про сучасні тенденції у сфері енергоефективності. Усіх запрошуємо долучатися до екологічного форуму ДІЛИ, буде цікаво»,

- зазначила координаторка форуму ДІЛИ, керівниця відділу інфраструктурних проектів комунального підприємства «Інститут розвитку міст» Яна Чайковська.
Довідка:
Проєкт реалізується за підтримки Вінницької міської ради, проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні та за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст України II», який впроваджується німецькою урядовою компанією «GIZ» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії та за підтримки ініціативи "Посли європейської молоді" в України, що реалізується в межах регіональної комунікаційної програми «EU NEIGHBOURS east».


Переглядів: 1553
Поширень: 0