На фінішній прямій реконструкція спорткомплексу “Аква-Він”

У Вінниці триває масштабна реконструкція спортивного комплексу “Аква-Він” на вул. Академіка Янгеля. Будівельна готовність об'єкта - 90%.
Реконструкція розпочалась ще у 2018 році. Спершу підсилили та укріпили будівлю. Після демонтажних робіт у приміщенні спорткомплексу будівельники приступили до заміни інженерних мереж, укріплення стін, фундаменту, де в цьому була потреба. Заклад утеплили, замінили вікна, влаштували систему опалення, оновили приміщення під спортивну, гімнастичну, тренажерну зали тощо. Передбачили підіймач та ліфт для зручності відвідувачів з інвалідністю та маломобільних груп. Також виконали роботи з укріплення чаші басейну.
«Завершується внутрішнє оздоблення приміщень, для яких вже замовили спортивне обладнання. Також триває впорядкування прилеглої території на вулиці Ак. Янгеля, яка має перетворитися в якісний публічний простір. Результати трирічної реконструкції незабаром оцінять вихованці спортивних шкіл та всі вінничани, які люблять тримати себе у формі. Наразі завершується облицювання плиткою чаші басейну, влаштування обхідних доріжок та вишок для стрибків, які будуть єдиними у місті», - повідомив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.
Завершити реконструкцію планують вже цієї осені. об'єкт передбачено передати на баланс міської дитячо-юнацької спортивної школи №3. В оновлених залах можна буде проводити регіональні та всеукраїнські змагання.Переглядів: 1753
Поширень: 0