Вінницька «Нива» поступилась Вишгородському «Діназу»

Центральний матч групи «А» Другої ліги чемпіонату України з футболу проходив 18 вересня у селі Демидів, що на Київщині. Там між собою зустрілись команди, які є головними переслідувачами двійки лідерів. Вишгородський «Діназ» приймав вінницьку «Ниву».

Про це повідомляє пресслужба ФК «Нива»

Розпочався матч досить неочікувано – зі швидкого голу. Його забили господарі на другій хвилині матчу.

Цей гол застав зненацька гравців «Ниви», у яких довгий час нічого не виходило попереду. «Діназ» тим часом міг збільшувати рахунок, але Помазан після прострілу на дальню стійку не влучив по воротах.

Протягом усього матчу було багато боротьби, та, на жаль мінімум моментів біля воріт обох команд.

Початок другого тайму був за нашими. Загорулько небезпечно пробив через себе, Зеленевич не зміг грамотно використати штрафний, а Брижчук ледве не закрутив м’яч у дальній кут.

«Нива» була близькою до рівного рахунку, але пропустила сама. На 75-й хвилині Волошин закинув м’яч вперед, Бондар зіграв головою помилково і фактично віддав гольовий пас на хід Малею. Юрій обіграв Гурідова і відправив м’яч у порожні ворота – 2:0.

Вінничани до останнього намагались змінити рахунок, та до фінального свистка їм так і не вдалось це зробити,

Тож «Діназ» перемагає, а «Нива», не дивлячись на поразку, залишається у першій п’ятірці.