У Вінниці вакцинувались майже 74% освітян

Станом на 21 вересня від коронавірусу вакцинувались 73,6% від загальної кількості працівників закладів освіти.

Про це повідомила Вінницька міська рада.

Вінницькі освітяни продовжують масово вакцинуватись. Загальний відсоток імунізованих педагогічних і технічних працівників по освітянській галузі уже становить 73,6 % (на 16 вересня він складав 68,1%).

«Вакцинація проти COVID-19 критично важлива для стримування пандемії у поєднанні з протиепідемічними заходами,  про це ми постійно говоримо нашим педагогічним колективам. І на сьогодні маємо досить високі  показники. Нині від коронавірусної інфекції вже щепились 91,6% працівників інклюзивно-ресурсних центрів, 83,8% – позашкільної освіти. Що стосується шкіл, тут ситуація теж досить непогана – 76,6 % вчителів вже вакциновані. В 30 міських школах  щепилось  80% колективів, ще в п’яти – понад 70%. Ми сподіваємося, що навіть під час погіршенням епідеміологічної ситуації всі освітні  заклади продовжать свою роботу»

- зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.   

В дитячих садочках міста від коронавірусної інфекції імунізувалось  68,7% працівників. Більше 80%  щепились в  31 садочку, а  в 15 -  понад 70%.

Нагадаємо, з першого вересня у Вінницькій міській територіальній громаді триває акція «Вакцинуйся. Збережи життя».Переглядів: 1925
Поширень: 0