Авто для офіцерів й аналізатор ртуті для медиків. На що з міського бюджету виділять кошти?

Сьогодні, 24 вересня, депутати міської  ради під час сесії  ухвалили низку важливих рішень.  

Про це повідомляє Вінницька міська рада

Зокрема з міського бюджету виділили кошти на придбання аналізатора ртуті. Його буде передано «Вінницькому обласному Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України».  

Поліцейським офіцерам громади купують спецавтомобіль, необхідний для оперативного реагування.  

На придбання ноутбуків для вчителів передбачають кошти на співфінансування. 

В серпні у Вінницько-Хутірському старостинському округу відкрили поліцейську станцію офіцерів громади. Обслуговує вона три села – Вінницькі Хутори, Писарівку та Щітки. Офіс розташований на Немирівському шосе, 94-Е. Приміщення, а також оснащення його необхідною оргтехнікою, меблями та інвентарем забезпечила Вінницька міська рада у співпраці з інвестором.   Придбання автомобіля – наступний крок. Офіцерам громади куплять спеціалізований автомобіль «Renault Duster». 

Ще 600 тисяч гривень виділили на придбання аналізатора ртуті, який необхідний для визначення вмісту парів цієї токсичної речовини в повітрі та запобіганню надзвичайних ситуацій. Прилад закуплять для державної установи «Вінницький обласний Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», яка єдина в області має відповідну ліцензію на цей вид робіт. Аналізатору, яким наразі користуються його фахівці, 30 років, тож це нагальна потреба. 

Спрямували кошти й на капітальний ремонт даху школи №9. Туди з бюджету виділять майже 3 млн грн. 

Також, у рамках державної програми школи Вінницької громади розраховують отримати 141 ноутбук для вчителів. Частка коштів з міського бюджету  - 847 тисяч гривень. Це додаткові заходи покращення матеріально-технічної бази шкіл громади для проведення онлайн-уроків. Переглядів: 2887
Поширень: 0