Першого жовтня у Вінниці буде гаряче, як у Лас-Вегасі! Вперше приїдуть красені «Male Empire»

Всі дівчата прекрасно пам'ятають нашумілий фільм «Супер Майк», а ще - багато чули відгуків подруг, що побували закордоном на чоловічих-шоу, де вхід завжди WOMEN ONLY. 

Така неординарна подія вперше пройде у Вінниці!

У п’ятницю, 1 жовтня, о 20:00 у Будинку офіцерів у рамках всеукраїнського туру виступлять «Male Empire Night_ Out Show»!

За 2 роки ці хлопці скорили жінок у 80 містах Європи і 150 містах США!

Тепер найгарячішу програму у стилі LAS VEGAS Style побачать і вінницькі глядачки.

Вхід буде тільки для дівчат!

«Male Empire Night_Out Show» пропонує саме те, що обіцяє назва: професійне шоу і відмінний відпочинок у колі подруг.

- Шоу триває дві години, повне азарту і несподіваних сюрпризів від наших непереборних чоловіків, - розповідають організатори. - Кожний виступ буде оформлений в унікальному стилі, яке відповідає фантазії будь-якої жінки.

Не пропустіть ваш особистий дівич-вечір у компанії зірок «Male Empire Night_ Out Show», які будуть готові виконувати всі ваші бажання й веселити весь вечір!

Квитки (від 400 грн) купуйте на сайтах http://bilet.vn.ua і https://afisha.vn.ua, а також у всіх касах міста: у Будинку офіцерів, театрі ім. Садовського, «Магігранді», «Універмазі», Вінницькій обласній філармонії, «Мобі Дік», тур-клубі «Бідняжка».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101 00 63, (093)101 00 63.Переглядів: 2690
Поширень: 1