Ця африканська країна має величезний туристичний потенціал. До Танзанії приїздять мандрівники з усього світу, щоб зануритися в колорит місцевої культури, побувати на сафарі в одному з 15 національних парків, відпочити на мальовничих пляжах Занзібару, відвідати унікальні озера та піднятися на засніжену вершину Кіліманджаро.

Туризм, Тропики, Африка, Занзибар, Роскошь, Курорт

Описувана країна давно перестала бути для українських туристів недосяжною екзотикою. Тож, якщо і ви бажаєте відкрити для себе Танзанію, вибрати оптимальний тур можна, перейшовши за посиланням coraltravel.ua/main/tanzania/.

Занзібар та його особливості

Центр пляжного відпочинку у Танзанії — Занзібар. Це архіпелаг з 75 островів. Основний з них теж називається Занзібаром. Поїздка на цей острів — унікальна можливість поєднати релакс під пальмами з шансом побачити дику африканську природу та ознайомитися з неповторним колоритом місцевого життя.

Тутешні пляжі — втілення мрій про райське тропічне узбережжя. Білосніжний, наче борошно, пісок, високі тінисті пальми, мальовничі суденця місцевих жителів, які погойдуються на бірюзових водах океану, зачарують вас з першого погляду. 

Плануючи відпочинок, врахуйте лише, що прибережна смуга Занзібару має деякі особливості. Зокрема, значний рівень припливів і відпливів. Якщо не хочете, щоб одного дня на пляжі біля вашого готелю вода відійшла від берега метрів на 300, уважно вибирайте місце, де зупинитеся. 

Найкращі пляжі

Серед найкращих пляжів Занзібару:

  • Кендва;
  • Нунгві;
  • Матемве.

Вважається, що найкращі пляжні зони розташовані в північній частині острова. Приміром, у районі прибережної території Кендва, яку вподобали європейці, вишикувалися найкомфортніші готелі. 

Неподалік від містечка Нунгві на туристів чекають красиві лагуни з рифами. У цій місцевості немає яскраво виражених відпливів і дуже комфортно відпочивати з дітьми.

Занзибар, Пляж, Океан, Песок, Небо, Вода

На північному сході Занзібару туристів приваблює пляжна зона Матемве. У ці місця люблять приїжджати фанати снорклінгу, адже тутешній підводний світ вельми яскравий та розмаїтий.

Екскурсійна програма

Обов’язковий пункт програми гостей Занзібару — відвідини столиці острова, міста Стоун-Таун. Воно відоме не лише численними архітектурними пам’ятками в колоніальному стилі. Саме в цьому колоритному куточку планети народився легендарний музикант, соліст групи Queen Фредді Меркьюрі.

Ті, чия мета — знайомство з дивовижною танзанійською природою, починають досліджувати країну з Дар-ес-Салама. Звідси стартує трекінг на Кіліманджаро, та й саме місто гідне уваги туристів. 

Мандрівників вражає місцева архітектура в стилі суахілі. Також навколо Дар-ес-Салама розташовано кілька національних заповідників, куди можна вирушити на сафарі, щоб поспостерігати за екзотичними тваринами в природному середовищі.

Захопливої вам подорожі до екзотичної Танзанії!


Переглядів: 950
Поширень: 0