На проспекті Космонавтів встановили «Червону лавку»

Встановили «Червону лавку» у п'ятницю, 10 грудня, на проспекті Космонавтів. 


Мета такої ініціативи - привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства. На лавку прикріпили табличку із місцевими та національними контактами протидії насильству. Крім того, волонтери написали на ній десятьма мовами світу заклик «Ні насильству!».«Реалізація такої ініціативи у нашому місті дозволить привернути увагу населення до проблеми домашнього насильства та об'єднати людей, які постраждали. Вінничани мають знати, куди звертатися у випадку проявів насильства, хто їх підтримає та допоможе», - зазначила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Такі лавки є практично в усіх містах Італії, Латинської Америки та Австралії. Ідея встановити таку у Вінниці належить італійському волонтеру ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма» Маттео Редаеллі, який понад півроку прожив у Вінниці. Вінницька міська рада підтримала таку ініціативу.

Червона лавка (2).jpg«Червона лавка» надає моральну підтримку людям, які постраждали від домашнього насильства, підвищує обізнаність кожного, хто проходить повз. Я знаю, що в Україні діє закон щодо створення притулків для жінок, які постраждали від домашнього насильства.  Вінниця не забарилася і однією з перших втілила закон у життя. І цим вкотре продемонструвала, наскільки прогресивним та європейським є місто. «Червона лавка» у Вінниці стане ще одним інструментом для захисту жінок від домашнього насильства», - зазначив італійський волонтер ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма» Маттео Редаеллі.

Червона лавка (1).jpg

Для людей, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі у Вінниці створили Денний центр соціально-психологічної допомоги, а також мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги.

Денний центр розташований за адресою: м. Вінниця, проспект Космонавтів, 30, каб. 303-304. Телефони: 098-900-15-60; 093-900-15-60.


Переглядів: 1969
Поширень: 0