У Вінниці розпочнуть проєкт «Вулиця Грушевського - спільний простір»

У Вінниці вулицю Грушевського планують оновити. Для перебудови зовнішнього вигляду цієї вулиці фахівці комунального підприємства «Агенція просторового розвитку» розпочинають проєкт «Вулиця Грушевського - спільний простір». У ньому йдеться про трансформацію вулиці за сучасними європейськими зразками.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

В концепції інтегрованого розвитку міста до 2030 року передбачено стратегічний проєкт «Реконструкція Центрального парку, як основного простору для дозвілля жителів у центрі міста та поєднання його з Європейською площею та пішохідною вулицею (вул. Грушевського)». Згідно з концепцією «М'якої мобільності», зазначеній у Комплексній стратегії транспорту та просторового розвитку, вулиця Грушевського визначається як пішохідно-орієнтований простір.

«У своєму просторовому розвитку Вінниця дотримується принципів сталості та збалансованості і прагне створити мережу комфортних громадських просторів. Тестові перекриття вулиці Грушевського у 2020-2021 роках на святкові дні показали, що вулиця має потенціал стати жвавим пішохідним простором. Реконструкція цієї вулиці створить комфортне міське середовище для піших прогулянок, але обмеження руху транспорту можуть створити незручності для місцевого бізнесу та окремих мешканців, що живуть або працюють поруч», - каже директор КП «Агенція просторового розвитку» Максим Кравчук.Переглядів: 1990
Поширень: 0