Вінничани можуть проголосувати за найкращу ялинку 2022

Сьогодні запустили сайт на якому можна проголосувати за найкращу ялинку України 2022.

Проголосувати можна за посиланням.

На сайті проєкту ЛУН Місто кожну ялинку можна покрутити та роздивитися з різних боків, побачити святкову ілюмінацію та прикрашену територію навколо.

«Другий рік поспіль ми запускаємо проєкт аерообльотів різдвяних ялинок за запатентованою технологією ЛУН. У 2020-му ми реалізували його вперше, за неймовірно короткий термін – 10 днів. І отримали просто колосальний фідбек від людей, які голосували за ялинки у своїх містах. Охоплення у понад 1 мільйон! Тому цього року ми знову запустили дрони, щоб облетіти десятки українських міст. І нарешті ми презентуємо готовий продукт», - розповідає автор ідеї та співзасновник ЛУН Денис Циганок.

Пілоти дронів відзняли новорічних красунь Києва, Львова, Одеси, Харкова, Черкас та ще понад 20 міст України, щоб створити об’ємне зображення кожного святкового дерева.

Усі користувачі мають можливість проголосувати за вподобану ялинку. Для цього на сайті треба натиснути кнопку «Голосувати» та поширити вподобану красуню до себе на сторінку у Facebook.Переглядів: 2169
Поширень: 1