І паркомісце, і власний смітник на газоні

Вчора, п'ятого січня, до Муніципальної варти надійшло повідомлення про забруднення прибудинкової території будівельними відходами по вулиці Келецька, 64. На місці інспектори з'ясували, що поруч на газоні мешканець будинку облаштував собі ще й персональне паркомісце.  

 Про це повідомляє Муніципальна варта Вінниці.

Заступник відділу контролю благоустрою КП “Муніципальна варта” Олег Старжинський виїздив на скаргу і склав два протоколи за забруднення території зелених насаджень та за паркування автівки на зеленій зоні.

“Ми провели роз'яснювальну роботу з чоловіком, який засмітив газон у дворі. Склали два протоколи за порушення Правил благоустрою за ст. 152 КУпАП та надали припис на прибирання будматеріалів та будівельних відходів. Після цього чоловік самостійно почав прибирати територію в дворі”, - розповів Олег Старжинський.  

Дотримання правил благоустрою - це основа чистоти і комфорту європейського міста. Інспектори Муніципальної варти постійно проводять роз'яснювальну роботу з пересічними громадянами, підприємцями та представниками різних установ і організацій про важливість чистоти на вулицях міста.


Переглядів: 1985
Поширень: 0