Вінничан запрошують долучитися до створення Великої Книги-Казки

На базі фонду «Подільська громада» запрацював фонд «У театрі книжка оживає». Це підтримка одного всеукраїнського проєкту, завдяки якому буде створено Велику Книгу-Казку, написану шрифтом Брайля двома мовами.

Про це  повідомляє «Подільська громада» на сторінці у фейсбук.

«Вказана Книга міститиме ілюстрації до автентичної української народної казки (у вигляді авторської віршованої театральної п’єси), виконані професійними художниками/цями Вінниці, а також вироби ужитково-прикладного мистецтва з різних етнографічних регіонів України. Текст для Книги-Казки написано двома мовами (українською та англійською) для популяризації фольклору та мистецтва України за її межами.

Родзинкою Книги є написання тексту шрифтом Брайля: українським і англійським варіантами, для доступного самостійного опанування сюжету казки (у вигляді театральної п’єси) незрячими людьми в Україні та за кордоном.

Очікується, що в перспективі Книга буде тиражуватися для майбутньої передачі примірників у заклади культури України та світу», – йдеться у повідомленні.

Співорганізаторами проєкту є навчальні заклади «Вінницький гуманітарний ліцей № 1 ім. М. І. Пирогова», «Вінницький ліцей № 4 ім. Д. І. Менделєєва» та «Вінницький ліцей № 15».Переглядів: 1838
Поширень: 0