З початку року інспектори Муніципальної варти надали 725 приписів власникам комерційних приміщень

Цьогоріч інспектори Муніципальної варти продовжать контролювати стан благоустрою на території Вінницької міської територіальної громади, стежити за дотриманням громадського порядку, охороною водних об'єктів та атмосферного повітря. Посилять роботу з протидії несанкціонованій торгівлі. Зокрема, невдовзі розпочнеться операція «Первоцвіт-2022. Також слідкуватимуть за порядком у місцях відпочинку вінничан та дотриманням Правил благоустрою.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«Враховуючи погодні умови, тримаємо на контролі дотримання норм, що передбачені в Правилах благоустрою міста. Нагадаю, що прибирання території від криги та снігу поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій мають забезпечити їхні керівники та власники. Лише за січень працівники Муніципальної варти надали 725 приписів на власників комерційних приміщень та зробили 1248 усних зауважень. Роботу продовжуємо й далі», - говорить начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур.

У 2022 році працівники Муніципальної варти й надалі контролюватимуть стан благоустрою на території Вінниці, охоронятимуть зелені насадження, водойми та земельні ресурси міста. Так, навесні розпочнеться активна робота з протидії спалюванню листя. Спеціальні мобільні групи, до складу яких входять представники Муніципальної варти, поліції та Асоціації органів самоорганізації населення, інспектуватимуть ситуацію не лише у самій Вінниці, але й на приєднаних територіях.

 

«Щовесни та щоосені працівники Муніципальної варти здійснюють роз'яснювальну та інформаційну роботу з вінничанами, задля запобігання можливому спалюванню листя та іншого сміття. Ми вже маємо позитивні результати такої роботи: все менше містян спалюють опале листя, гілля та бадилля. Так, за минулий рік інспектори склали 41 протокол на вінничан-паліїв. У порівнянні з попередніми роками кількість випадків спалювання рослинних решток зменшилася на 71%», - зазначив начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур.

 

Першого березня у Вінницькій міській територіальній громаді розпочнеться операція «Первоцвіт-2022». Інспектори Муніципальної варти разом з працівниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, поліцією та громадськими екологічними організаціями виявлятимуть незаконний продаж ранньоквітучих весняних рослин, які занесені до Червоної книги України.

 

Також навесні інспектори Муніципальної варти розпочнуть перевірку водних об’єктів Великої Вінниці, аби не допустити забруднення річок та струмків. Перевірятимуть вигрібні ями та стоки на території приватних домоволодінь. Розпочне свою роботу і водний патруль, який стежить за ситуацією на міських пляжах, чистотою прибережної смуги, дотриманням правил поведінки на воді водіями малих суден та перевірятиме наявність у них відповідних документів.


Переглядів: 2362
Поширень: 0