Глядачі театру Дортмунда  аплодували стоячи, коли на сцену винесли український прапор

У балетній трупі Дортмундського театру в Німеччині уже три роки працює українець Максим Паламарчук. Він уродженець Вінниці, у 15 років поїхав до Києва на навчання в балетній школі, після чого, продовжив його в Мюнхенській Балетній Академії. А з 2019-го – працює в театрі Дортмунда. Сьогодні йому 22 роки, і він не боїться публічно називати Російську Федерацію країною терору.

Під час останньої вистави артисти балету винесли на сцену український стяг, а їх колега, вінничанин Максим Паламарчук, загорнувся в державний прапор України. Німецькі глядачі аплодували стоячи. А Максим розповів їм про те, що насправді відбувається в його рідній країні.

«Я працюю в колективі з танцівниками з різних країн світу – Бразилії, США, Японії. Є й колеги з Росії. Коли вони дізнались про трагедію в Україні – одразу ж висловили підтримку нашій державі. Я огорнувся в наш український прапор, а колеги обійняли мене. Це знак сильної підтримки України. Німецькі глядачі 20 хвилин аплодували стоячи. Я вважаю, що більшість громадян Німеччини солідарні з тим, що Російська Федерація є країною терору!», - сказав Максим Паламарчук.

Після вистави Максим дав інтерв’ю національному телеканалу Німеччини, де розповів про те, що Президент РФ Владімір Путін розпочав повномасштабну війну проти мирного населення України. Але український народ сміливо та мужньо захищає свою рідну землю від російської агресії.

«Весь світ з Україною. Нашу державу підтримують у різних куточках планети. Слава Україні! Перемога точно за нами!», - переконаний Максим Паламарчук.

Коли він не задіяний у театрі – Максим йде до волонтерської організації, яка відправляє гуманітарну допомогу Україні, де займається сортуванням і завантаженням різної допомоги. Вчора, наприклад, це були медикаменти. В цій організації багато волонтерів – це якраз росіяни, котрі підтримують український народ у розв’язаній Президентом РФ Путіним війні.

Переглянути відео можна за посиланням: https://www.facebook.com/maks.palamarchr/posts/1587521881628880


Переглядів: 1974
Поширень: 0