Вінниччина отримала чергову допомогу від своїх земляків з Німеччини

Сьогодні, 9 травня, на Вінниччину з Німеччини доставили ще дві фури гуманітарної допомоги. Вантаж містить оснащення для лікарень, обладнання для рятувальників, а також продукти харчування, засоби гігієни та багато іншого. Вінницька область отримала вже 11 гуманітарних вантажів, організаторами і меценатами яких виступили наші земляки Павло Михайлов, директор компанії «3D GENERATION» та його брат Віталій Костюк.

Про це повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Основний напрямок співпраці Павла Михайловаі Віталія Костюка з Вінницькою військовою адміністрацією - оснащеннямедичних закладів задля додаткового розгортання ліжок. Не менш важливою складовою допомоги є поставка матраців для ВПО, адже це дозволяє створитисотнідодаткових ліжко-місць, оскільки на Вінниччині на даний час вже проживає більше 163 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Сьогодні для медичних закладів області привезли ще 11 мультифункціональних ліжок, приліжкові тумбита 300 матраців для переселенців. До вантажу додали біля 3 тон (7 палет) необхідних речей: продукти харчування, засоби гігієни, дитячі автомобільні крісла, корм для тварин тощо.

Значну частина вантажу (10 палет) складає обладнання для підрозділів ДСНС області: електричні ножиці, пневмодомкрати, насоси, генератори, переносні ліжка – усе те, що стане в пригоді нашим рятувальникам для порятунку людей та об’єктів інфраструктури, зруйнованих рашистами.

Павло Михайлов та Віталій Костюк, які особисто споряджали в Німеччині вантаж гуманітарної допомоги для відправки у Вінницю, зазначили: «Ми дуже тісно співпрацюємо з обласною військовою адміністрацією, постійно координуємо актуальні потреби з Начальником ОВА Сергієм Борзовим та його першим заступником Наталею Заболотною». Меценати запевнили, що будуть іще вантажі, адже потреби не зменшуються, а скоріше зростають.Переглядів: 1949
Поширень: 0