У Вінниці готують до відправки вже третій гуманітарний вантаж у зону відчуження

Гуманітарний хаб Вінниці продовжує працювати в режимі нон-стоп. Сьогодні, 11 травня, тут готують до відправки вантажівку в зону відчуження - Чорнобиль. Фахівцям «Центрального підприємства з поводження радіоактивними відходами» мають передати 12 тонн продовольства.

Серед продуктів першої необхідності 2 тонни борошна, 2 тонни сухого молока, 2 тонни цукру, 4 тонни кукурудзяної крупи і ще 2000 літрів олії, розфасованої в ПЕТ-пляшки. Про це розповів волонтер Дмитро Дідик, який задіяний в організаційних процесах.

“Цей вантаж допоможе забезпечити харчуванням працівників підприємства, яких там нині понад півтори тисячі. Всі вони продовжують працювати, зберігаючи наш спокій”, - сказав Дмитро Дідик.

Наразі це вже третій вантаж, який попрямує в зону відчуження з Вінниці. Раніше окрім продовольства фахівцям спеціалізованого підприємства доставляли засоби гігієни, медикаменти, спальники тощо. Дмитро Дідик зізнається, що вперше відправити машину туди було важко з логістичних міркувань.

“Ми працюємо з перших днів війни і автомобілями доставляємо гуманітарну допомогу в різні регіони України. На жаль, багато шляхів зараз зруйновані, тому інколи бувають затримки з доставкою, бо водії вимушені об’їжджати манівцями. Втім, коли прийшов перший вантаж, хлопці на ЧАЕС були здивовані і задоволені нашою підтримкою, особливо вінницьким салом”, - додав він.


Переглядів: 1652
Поширень: 0