Вінницькі газовики допомогли колегам на Київщині відновити газопровід

Вінницькі газовики допомогли колегам з Київщини у відновленні газопроводів, потрощених обстрілами та бомбардуваннями. Для цього було задіяно 10 бригад досвідчених працівників, які працювали зокрема у селі Горенка та місті Гостомель. Разом відновили газопостачання до 63 200 споживачів.

Про це повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація з посиланням на АТ «Вінницягаз».

«Хотілося допомогти людям у біді…» - зазначають співробітники підприємства.

Вінницькі газовики були вражені масштабами руйнувань, які нанесли рашисти. Від деяких будинків не лишилося каменя на камені, не кажучи вже про газову інфраструктуру.

«Працювали по 12 годин, увесь світловий день, без вихідних, аби швидше відновити подачу газу людям. А з ним - і тепло, і гарячу воду, і можливість приготувати їжу. Працювали за схемами, які надали колеги з Київоблгазу. Перевіряли кожен будинок. Де можна було - відновлювали газопостачання. Понад 100 зруйнованих вщент будинків від’єднали від мережі. Ускладнювали роботи шалені руйнування та небезпека на кожному кроці – залишені окупантами снаряди і міни. Наші фахівці зробили все від них залежне, аби повернути людям з Київщини хоч трохи комфорту», - йдеться у повідомленні підприємства.Переглядів: 977
Поширень: 0