Сергій Моргунов: Перемога України на Євробаченні - ще один прояв підтримки світу

Україна здобула перемогу на Євробаченні. Для нас це ще один прояв шаленої підтримки цивілізованого світу. На всіх рівнях. На всіх напрямках і навіть – мистецьких. Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста привітав усіх українців з перемогою. Мільйони людей з усієї планети надіслали свій голос в підтримку українців. Саме глядачі вивели Kalush Orchestra у беззаперечного лідера. Максимальні 12 балів нашому гурту віддало журі Польщі, Литви, Румунії, Латвії та Молдови.

«Вітаю Kalush Orchestra, який не просто виборов цю перемогу на найпрестижнішому міжнародному пісенному конкурсі Європи. Він став справжнім амбасадором України. А заклик зі сцени «Help Mariupol, help Azovstal» почув увесь світ», - каже Сергій Моргунов.

Напередодні конкурсу пісню «Стефанія» разом з нашим гуртом співали багато учасників Євробачення. Музиканти дали сотні інтерв’ю, відвідали з концертами перед конкурсом понад десять міст і всюди говорили про Україну.

«Такі ми, українці! Ми обов’язково відзначимо ще одну перемогу! Велику!» - наголосив очільник Вінниці Сергій Моргунов.Переглядів: 1115
Поширень: 0