У Вінницю передали допомогу від Міжнародної організації з міграції (Агентство ООН з питань міграції)

З перших днів війни Вінниця стала прихистком для багатьох хто залишився без домівки. Близько 7% усіх ВПО з різних куточків України вирішили зупинитися саме на Вінниччині та облаштувати своє життя тут. Зокрема, у Вінницькій МТГ зареєструвалося вже понад 36 тисяч людей.

Сьогодні, 17 травня, Міжнародна організація з міграції у співпраці із ГО “Спільна справа” доставили до трьох Колективних центрів розміщення ВПО понад 50 гігієнічних наборів, що включають не лише засоби особистого догляду та гігієни, але й набори постільної білизни, засоби для прання, миття посуду тощо.

Як зазначає голова правління ГО “Спільна справа” Вікторія Мовчан, найбільшою потребою нині є саме доступність та можливість для людей отримувати належні умови для проживання та догляду, особливо це стосується дітей та людей старшого віку.

“Люди повинні в першу чергу почувати себе фізично комфортно – це основа збереження і нормального психологічного стану кожного. Адже більшість ВПО у нашій громаді це люди з Бучі, Ірпеня, Харкова, Ізюма, Маріуполя та інших міст”, - сказала вона.

Директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко додає, що це вже не перша гуманітарна допомога від МОМ ООН для вимушених переселенців, яких розмістили у центрах постійного проживання та транзитного проживання ВПО.

“Зараз ми отримали санітарно-гігієнічні набори та набори постільної білизни. Це необхідно, щоб забезпечити побут внутрішньо-переміщених осіб. Адже люди приїжджають, люди виїжджають, і кожному з них потрібне чисте і зручне місце для ночівлі. Ми розуміємо, що ці центри для деяких людей є останнім часом постійним місцем проживання, тому в планах покращити умови для їхнього прожиття", - говорить Оксана Яценко. - Ми дякуємо представництву Міжнародної організації з міграції, що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу й сподіваємося на подальшу співпрацю".

Довідка: Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала свою діяльність в Україні у 1996 році. По всій країні МОМ забезпечує комплексну відповідь на гуманітарні потреби мігрантів, внутрішньо переміщених осіб, репатріантів та приймаючих громад шляхом надання прямої гуманітарної допомоги, діяльності з розвитку та різноманітних інших зусиль.Переглядів: 2385
Поширень: 2