Вінничанин виграв дитячий турнір з греко-римської боротьби у Польщі

Попри війну українці продовжують перемагати на міжнародній спортивній арені. Вінницькі спортсмени виборюють першість, отримують золоті та срібні медалі й прославляють країну у всьому світі. Днями у польському місті Хелм відбувся дитячий турнір з греко-римської боротьби. Він зібрав спортсменів з п’яти країн світу. Загалом майже 200 учасників виступали на борцівських килимах. Вінничанин Матвій Іщенко взяв участь у змаганнях та виборов першість у своїй ваговій категорії.

11-річний Матвій Іщенко – вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця». Хлопчик займається греко-римською боротьбою з семи років.

«Цьогоріч Матвій показав значний підйом у цьому виді спорту та гарні результати. Спортсмен отримав золото у дитячому турнірі з греко-римської боротьби. Змагання проходили у польському містечку Хелм, куди Матвій евакуювався з мамою. Хлопчик молодець, що навіть у такий складний час не покинув улюблене заняття. Матвій неодноразово ставав чемпіоном та призером на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. За ці майже 3 місяці він весь час активно тренується та представляє Україну на спортивній арені, виборюючи медалі. До цього турніру борець посів друге місце на чемпіонаті Варшави та третє - на чемпіонаті Польщі у своїй ваговій категорії. Його успіх не випадковий, адже спортсмен наполегливо тренується та має хорошу підготовку», - розповідає тренер-викладач МКДЮСШ «ВІННИЦЯ» В’ячеслав Орлюк.Переглядів: 1699
Поширень: 0