Притула їздив на Вінниччину забирати кубок, який Kalush виграв під час Євробачення (Відео)

29 травня Сергій Притула провів аукціон з продажу кришталевого мікрофону, який український гурт Kalush Orchestra виграли на Євробаченні 2022 у Турині. Весь час нагорода зберігалася у селі Губник Гайсинського району, де мешкає директора гурту.

Про це повідомив шоумен та благодійник Сергій Притула. 

Щоб доставити приз до місця розіграшу Притула вирушив на Вінниччину, де зустрівся з директором колективу Миколою Кучерявим. Чоловік зберігав нагороду європейського пісенного конкурсу у селі біля Ладижина. 

"Це був справжній квест. Для нашого розіграшу та аукціону, ми відправились у подорож через пів країни. Чому квест? Бо кришталевий мікрофон переможців Євробачення 2022 Kalush Orchestra знаходився на Вінниччині. А легендарна рожева панамка - на Франківщині. Як це було - дивіться у відео", - йдеться в описі до тревел-блогу, який зняв та оприлюднив шоумен. 

Як повідомляє команда благодійного фонду, Кубок Євробачення вдалося продати на аукціоні за 900 000 доларів. Його придбала криптоспільнота WhiteBіt. За відому рожеву панамку, в якій лідер гурту Олег Псюк виступав під час фіналу, виручили 11 мільйонів гривень. Її розіграли між людьми, що робили пожертви в гривнях на рахунок Monobank. 

За отримані кошти придбають безпілотний комплекс PD-2, який дозволить проводити військовим аеророзвідку та коригувати артилерійський вогонь на відстані до 50 кілометрів. Переглядів: 1468
Поширень: 3