Послуги асенізатора

В Україні нам дуже пощастило мати повністю функціональну та сучасну каналізаційну систему, що означає, що нам не потрібно особливо замислюватися над тим, що відбувається зі стічними водами, які ми виробляємо.

Наша сучасна каналізаційна система має важливе значення для забезпечення якості життя, на яке ми звикли очікувати. Це дає нам безпечний та гігієнічний спосіб утилізації відходів, який, у свою чергу, захищає нас від ризику зараження та хвороб. Це також означає, що ми рідко відчуваємо запах або бачимо стічні води. Завдяки сумлінній роботі МонтажТехСервис, ми маємо надійний доступ до чистої води для пиття та зрошення.
Щоб забезпечити сталу роботу каналізаційної системи і продовжити її термін використання, час від часу необхідні послуги асенізатора з професійним обладнанням.  

Однією з найсерйозніших проблем сучасності є поширена загроза фатбергів — мас застиглого жиру, олії та інших предметів, що не піддаються біологічному розкладу, які накопичуються в трубах. Це відбувається через те, що в каналізацію змиваються кухонні відходи та предмети домашнього побуту, такі як вологі серветки та засоби гігієни.

Ми вирішуємо весь спектр проблем з каналізацією. Наші послуги включають:

  • Послуги асенізатора
  • Аварійний виїзд екіпажа (нічний, чистка до 10 метрів)
  • Аналіз стічних вод (30 інгредієнтів)
  • Видалення засорів каналізації
  • Гідродинамічне прочищення труб
  • Відновлення або заміна труб, несправних колекторів та цілих дренажних систем

Наші спеціалісти з каналізації запропонують вам найкращий план дій саме для вашої каналізації.

Ніяка робота не є занадто складною або занадто простою. Для вирішення вашого питання будуть задіяні найкваліфікованіші, добре навчені співробітники, які знають що робити в нестандартних ситуаціях. Незалежно від того, яка у вас проблема з каналізацією, ви можете розраховувати на те, що ми швидко виявимо проблему та порекомендуємо найкраще рішення з мінімальними незручностями для вас.


Переглядів: 1646
Поширень: 0