У Вінниці відбудеться благодійний велоквест «Шалені Педальки»

У Вінниці відбудеться велоквест “Шалені Педальки”, метою якого є, зокрема, збір коштів для команди “Кур’єр Волонтер”, які займаються безкоштовною доставкою по місту та в межах 30 кілометрів від міста, а також допомогою переселенцям та військовим. Наприкінці квесту всі учасники отримають призи.

Загалом квест передбачатиме 60 локацій по всьому місту. “Задача команди – здобути максимальне число балів, що нараховуються за пройдені контрольні пункти та виконані завдання”.

Так, брати участь у квесті зможуть команди, у складі яких є від 2 до 5 осіб, віком від 16 років. Всі учасники команд повинні будуть рухатися разом і тільки на велосипеді. Участь на електротранспорті та самокатах заборонена. Обов’язково мати телефон з камерою.

Участь у заході платна – 150 гривень з учасника. Однак у фіналі заходу на учасників чекатимуть призи та нагородження від спонсорів. При цьому “жоден учасник, який подолає увесь маршрут, не залишиться без призів”.

Старт велоквесту “Шалені Педальки” відбудеться 11 червня 2022 року, о 9:30, у Вінниці. Зареєструватись на захід можна за адресою вул. Хмельницьке шосе, 85 (велопрокат “SkyLife”). Також зареєструвати команду можна буде на старті.Переглядів: 1732
Поширень: 0